Kubki reklamowe pokryte organiczną kalkomanią

Kubki reklamowe

Kubki reklamowe

Kubki to popularny prezent reklamowy, który od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Stanowi on sprawdzony sposób na zwiększenie rozpoznawalności marki i zapisanie się jej w pamięci klientów. Okazji do wręczenia takiego podarunku jest całe mnóstwo – jubileusz przedsiębiorstwa, pojawienie się nowych produktów w ofercie, Walentynki czy Boże Narodzenie. Dostępne na rynku kubki różnić mogą się od siebie między innymi materiałem wykonania czy pojemnością. Nie bez znaczenia jest jednak także technika, z pomocą której nadruk jest nanoszony na ich powierzchnię. Jedną z nich jest kalkomania organiczna. Na czym dokładnie polega ta metoda? Odpowiedź – poniżej.Kubki reklamowe tworzone z zastosowaniem kalki organicznej (zwanej również Xpression) to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na efektownym, wielobarwnym nadruku bez ograniczeń w zakresie ilości kolorów. Główną zaletą tej metody jest fakt, iż pozwala ona na nanoszenie na naczynie nadruków w dowolnym, wybranym przez klienta kolorze Pantone. Nowoczesne farby, jakie są tu stosowne umożliwiają osiąganie niezwykle efektownych, fluorescencyjnych barw takich, jak odcienie róży czy żółci. Metodą tą zdobić można dowolne, nawet bardzo duże powierzchnie – tak wklęsłe, jak i wypukłe. Co więcej, tego typu nadruk jest odporny na szkodliwe działanie promieni słonecznych.

Kubki reklamowe zdobione kalkomanią organiczną to uniwersalne rozwiązanie. Technika ta może być łączona z dowolną technologią nadruku na ceramice. Stosowane tu kalki nadają się do nanoszenia na powierzchnię zabarwioną Hydrocolorem. Każda ze stosowanych tu farb posiada stosowne atesty, które dopuszczają je do stosowania na wyrobach mających kontakt z żywnością.

Bardzo efektownie prezentują się także Kubki reklamowe wyprodukowane z wykorzystaniem technologii Termo Ink. Efekt ten polega na tym, że za sprawą warstwy specjalnej farby część nadruku widoczna jest dopiero wówczas, gdy do naczynia zostanie wlany gorący napój. Tego typu kubki to sprawdzony sposób na pozytywne zaskoczenie klienta.